Напередодні Дня Незалежності голови восьми громад Черкащини у своїх відео зверненнях просили Президента України розблокувати кошти, які виділені Урядом на програми соціально-економічного розвитку громад, пише Економіка сьогодення.

Через зволікання із фінансуванням затримуються численні проекти, які громади планували здійснити чи завершити до кінця року. Зокрема, це будівництво та ремонт шкіл і дитсадків, ремонт та благоустрій вулиць, облаштування медичних амбулаторій, інклюзивних центрів та класів. Втілення цих проектів вкрай важливе і впливає на якість життя мешканців громад, особливо сільських, наголошує консультант з комунікацій Черкаського РВ АМУ Лариса Булка.

Нагадаємо, 10 липня Уряд затвердив розподіл частини коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій між місцевими бюджетами, у тому числі за об’єктами (заходами) в обсязі 2,5 млрд грн, в тому числі 1,4 млрд грн на підтримку малих міст та селищ. (Розпорядження Кабінету Міністрів України від 10 липня 2019 р. №500-р). Однак кошти цієї  так і не надійшли до бюджетів відповідних територіальних громад.

На відео: голова Чорнобаївська селищна рада Алла Мірошниченко звертається до Президента України з проханням розблокувати виплату субвенцій.

# Селищний голова Чорнобаївської громади Алла Мірошниченко звернулася до Президента України з проханням розблокувати виплату субвенцій. Нагадаємо, рішення про розподіл коштів на соціально-економічний розвиток Уряд прийняв ще 10 липня. @Офіс_Президента_України #Черкаське_РВ_АМУ#Чорнобай #місцеве_самоврядування #АМУ #ОТГ #Уряд #Субвенція

Опубліковано Чорнобаєм Адміністратором Понеділок, 19 серпня 2019 р.

Від admin

Коментарі закриті.