Облаштування тимчасового диспетчерського пункту, створення умов для працівників та оновлення автомобільного парку. Такі найгостріші питання окреслив директор Центру екстреної медичної допомоги Ігор Фесун під час відвідин медичної установи головою Черкаської ОДА Ігорем Шевченком та першим заступником голови облради Валентином Тарасенком, пише Економіка сьогодення.

“Маємо 3 нагальні проблеми – відсутність центральної диспетчерської, транспорт, забезпечення умовами працівників, в тому числі і достойними заробітними платами. Щодо диспетчерської: у нас проект будівництва диспетчерської за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку по вулиці Корольова розрахований на 3 роки. Але вже сьогодні є постанова Кабміну про виділення Центру 6 млн грн для закупівлі техніки. Додатково на цю мету спрямовує 2 млн грн область. У контексті цього є прохання і пропозиція: облаштувати тимчасову диспетчерську, цим ми зможемо покрити Смілянський, Звенигородський і Черкаський райони”, – повідомив Ігор Фесун.

За словами голови Черкаської ОДА Ігоря Шевченка, питання облаштування тимчасової диспетчерської, а це невеликі кошти, в обласному бюджеті знайдуть. Це дасть змогу значно поліпшити умови перебування працівників та підвищити якість надання послуг.

Працівники Центру забезпечені обов’язковими зарплатними виплатами, також є змога виплачувати невеликі “стимулюючі” кошти до зарплат. Але хотілося б розглянути питання дофінансування у цьому напрямку. Ремонт автопарку та заміну сезонної гуми теж фінансує область на 100%. Центр забезпечений і пальним, – додає Ігор Фесун.

Великі сподівання керівник Центру покладає і на місцеві бюджети, адже державного та обласного фінансування замало.

Від admin

Коментарі закриті.