Тракторист-машиніст сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва категорії «А1» користується попитом і на ринку праці Маньківщини, пише Економіка сьогодення.

Враховуючи затребуваність професії, кар’єрний радник Маньківської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості порадила безробітному Віталію Рудь пройти професійне навчання в Державному навчальному закладі «Буцький політехнічний професійний ліцей» за цією професією.

Чоловік нещодавно повернувся із зони проведення воєнних дій на Сході країни. Маючи освіту за професією слюсар-ремонтник, бачив своє професійне майбутнє у сільському господарстві.

Навчання у закладі проходило з використанням сучасної матеріально-технічної бази та згідно з навчальними програмами, що відповідають всім вимогам роботодавців.

Після навчання Віталій здобув знання та навички тракториста-машиніста, який знає будову і правила експлуатації тракторів і сільськогосподарських машин,  систему технічного обслуговування машинно-тракторного парку, ознаки основних несправностей і способи їх усунення. Він освоїв  необхідні знання з основних правил агротехніки і прогресивної технології механізованих робіт з вирощування сільськогосподарських культур.

Здобувши професію тракториста-машиніста за сприяння Маньківської районної філії чоловік працевлаштований до ТОВ «Нестерівка», інформують у              Маньківській районній філії обласного центру зайнятості.

 

Від admin

Коментарі закриті.