Протягом першого півріччя цього року на ведення лісового господарства Черкаським обласним управлінням лісового та мисливського господарства спрямовано понад 140 млн грн. Про це повідомила начальник відділу бухгалтерського обліку, економіки та фінансів Ірина Тимченко на розширеній колегії обласного управління за участю головних спеціалістів та директорів держлісгоспів, пише Економіка сьогодення.

Як інформують у пресслужбі Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства, всі підприємства спрацювали прибутково та отримали 18,5 млн грн чистого прибутку. За рахунок власних коштів підприємств освоєно 15 млн грн капітальних інвестицій.

Заступник начальника управління Микола Рижков зупинився на виконанні сортиментної структури при заготівлі деревини на рубках головного користування, проаналізував стан залишків лісопродукції на складах та виконання запланованих ремонтів лісових автомобільних доріг (виконано 86,5% від запланованого річного завдання).

Колегія відбулася під керівництвом начальника Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександра Дзюбенка. На засіданні обговорили актуальні питання лісогосподарювання та проаналізували господарсько-фінансову діяльність підприємств.

Від admin

Коментарі закриті.