Черкаський «Автоскладальний завод 2» АТ АК «Богдан Моторс» у рамках виконання Державного оборонного замовлення відправив чергову партію вантажівок «Богдан-63172», пише Економіка сьогодення.

Як повідомляє пресслужба підприємства, військова техніка направлена до однієї з частин ЗСУ, де вона буде розподілена безпосередньо у частини та підрозділи і розпочне виконання завдань.

Ці сучасні бортові повнопривідні вантажні автомобілі підвищеної прохідності пройшли повний цикл обкатки та прийняті представництвом ЗСУ. Вони призначені для перевезення до 50 військовослужбовців або транспортування вантажів.

У Збройних силах України вже працюють сотні таких автомобілів. Більшість з них – у районах проведення Операції об’єднаних сил.

Нагадаємо, що минулого тижня «Автоскладальний завод №2» АТ АК «Богдан Моторс» достроково завершив виконання цьогорічного Держоборонзамовлення з виготовлення санітарних автомобілів «Богдан 2251». На півтора місяці раніше від запланованого представникам Замовника передано останню цього року партію «Богдан 2251».

 

Від admin

Коментарі закриті.