Понад 35,5 мільйонів гривень витратили черкащани на придбання товарів за сервісом “Оплата частинами” від ПриватБанку. Як свідчить статистика, це на 5,5 мільйонів більше, ніж торішнього літа, пише Економіка сьогодення.

Очікувано, черкащани витрачалися на гаджети, велику й дрібну техніку для дому, меблі та одяг.  Понад 15,3 мільйона гривень черкасці витратили на затишок домівок, з них 37% на велику й дрібну техніку для дому та 6% на кондиціонери, котли й бойлери.

На гаджети містяни витратили понад 12,4 млн грн, а от на одяг та взуття менше ніж 2,5 млн грн. Літня пора ремонтів спонукала й до купівель сантехніки та меблів в оплату частинами, на це пішло близько 3 млн грн.

Перелік торговельних точок, де клієнт має можливість оплатити товар частинами, можна дізнатися за посиланням chast.pb.ua. Наразі таких торговельних точок в Черкасах понад 900, а загалом по черкаській області – понад 1500. Кожна з цих торговельних точок на касі та вхідній зоні має спеціальні розпізнавальні наліпки, що вказують на можливість сплати товару частинами.

Cервіс “Оплата частинами” дозволяє розбити основну суму покупки на декілька платежів. З його допомогою оплату будь-якої покупки можна розділити до 24 рівних частин, а для оформлення послуги потрібна лише кредитна картка ПриватБанку.

Про це інформує Наталія Макаренко, PR-менеджер ПриватБанку Черкаського та Вінницького регіонів.

Від admin

Коментарі закриті.