Нещодавно відбулася робоча зустріч директорки Ватутінської міської філії Черкаського обласного центру зайнятості Світлани Бабенко з місцевою підприємницею  Ольгою Білоконь, пише Економіка сьогодення.

Під час зустрічі обговорювалися шляхи подальшої співпраці, зокрема з використанням електронних сервісів служби зайнятості, що допомагають пришвидшити процес пошуку працівників та мінімізують витрату часу на відвідування сервісної установи служби зайнятості.

Ольга Білоконь у 2018 році започаткувала власну справу у галузі роздрібної торгівлі хлібобулочними, борошняними та цукровими кондитерськими виробами в спеціалізованих магазинах. Роботодавець здійснює діяльність в мережі магазинів «Хліб і до хліба» у  місті Ватутіне.

За сприяння міської філії та завдяки злагодженій роботі кар’єрних радників, у 2019 році Ольга Білоконь створила 4 нових робочих місця, на які працевлаштовано колишніх безробітних громадян.

Результатом плідної співпраці з роботодавцем також було стажування оператора комп’ютерного набору та подальше його працевлаштування.

«На сьогодні служба зайнятості є майданчиком з надання широкого спектру послуг, зокрема, й через електронні сервіси. Наприклад, користуючись сервісом «Електронний кабінет роботодавця», користувач може переглядати стан укомплектування заявлених вакансій, історію направлень пошукачів роботи, виконання договорів щодо громадських робіт та робіт тимчасового характеру, звітність тощо», – коментує Світлана Бабенко.

про це інформує Ватутінська міська філія ОЦЗ.

 

Від admin

Коментарі закриті.