Про це міський голова Анатолій Бондаренко повідомив на нараді за участі керівників Черкаської ТЕЦ, «Черкаситеплокомуненерго» та департаменту житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради, повідомляє Економіка сьогодення.

Як інформує прес-служба Черкаської міської ради, головна тема, яку мер обговорив із тепловиками, – підготовка до опалювального сезону, дотримання графіку гідравлічних випробувань, ліквідація пошкоджень, виявлених під час другого етапу випробувань і старт третього етапу – на Митниці, в центрі та в районі «Д».

Задача, яку міський голова поставив перед керівниками ТЕЦ і «Черкаситеплокомуненерго», – чітка: максимально швидко закінчити випробування і ліквідувати пошкодження, щоб вчасно розпочати опалювальний сезон. Так, на Митниці та в центрі по Благовісній гідравлічні випробування планують розпочати наступного понеділка, в районі «Д» – з вівторка.

Третій етап гідравлічних випробувань – Теплові  магістралі  №1К  (від  КПР  до ТК-110К); 3К; 9 (від ТК-929 до ТК-929/12п) по вулицям: Припортова, Героїв Дніпра, Гагаріна, Сержанта Смірнова, Сержанта  Жужоми, Козацька, Новопречистенська.

Четвертий етап гідравлічних випробувань – Теплові магістралі №1К (від КПР до ТК-122К); 5;  9 (від ТК-931 до ТК-927, від ТК-929 до ТК-929/3л) по вулицям: Припортова, Кривалівська,  Новопречистенська, Благовісна, Небесної сотні, Митницька, Пастерівська, Богдана Хмельницького, Гуржіївська.

Крім того планується завершити гідравлічні випробування розподільчих мереж КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» в р-ні Д (частково).

 

Від admin

Коментарі закриті.