Прокуратурою Черкаської області за наслідками досудового розслідування яке здійснювалося слідчим відділом Управління Служби безпеки України в Черкаській області, затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жителя Смілянщини, який намагався перемістити через державний кордон України культурні цінності, пише Економіка сьогодення.

Встановлено, що місцевий житель за попередньою домовленістю з іншою особою, планував переправити через державний кордон України з приховуванням від митного контролю, сімдесят п’ять предметів археології та старовини, виготовлених із заліза та бронзи, які останній здобув під час археологічного пошуку та розкопок на територіях Смілянського і Кам’янського районів Черкаської області. Згідно з проведеними експертизами, зазначені предмети відносяться до культурних цінностей та мають історичне значення.

Дії останнього кваліфіковано за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 201 (замах на контрабанду) Кримінального кодексу України, повідомили у прес-службі прокуратури Черкаської області.

Довідково: санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 7 років з конфіскацією предметів контрабанди.

                                           

                                              

Від admin

Коментарі закриті.