Щоб допомогти учнівській молоді у визначенні своєї майбутньої професійної діяльності, Жашківська районна філія Черкаського обласного центру зайнятості презентує профорієнтаційну платформу «Моя професія: консультаційна мережа» під час проведення різноманітних профорієнтаційних заходів, пише Економіка сьогодення.

Як пояснили у Жашківська районна філія Черкаського обласного центру зайнятості, за допомогою онлайн-сервісу будь-хто може безкоштовно пройти тестування та дізнатися чи притаманні йому навички, необхідні для тієї чи іншої професії.

Запропоновані тести допоможуть визначити швидкість мислення, аналітичні здібності, здатність до логічного мислення, лідерські та управлінські якості, рівень стресостійкості та адаптивності. Також можна оцінити здатність до командної роботи та підприємницької діяльності, емоційний інтелект, комунікаційні та організаторські здібності тощо.

«Кожен, маючи доступ до Інтернету, може пройти тестування, розібратися у своїх здібностях, інтересах, особистісних рисах та визначитися з підходящою професією. З результатами тестів учень може звернутися до профконсультанта служби зайнятості, або ж до шкільного психолога», – зазначає фахівець з профорієнтації Жашківської районної філії Тетяна Опалат.

Довідково: З початку року відповідне онлайн тестування пройшли 77 жашківчан, з яких – 57 учнів шкіл.

Від admin

Коментарі закриті.