На автомобільній дорозі Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань на замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області підрядним підприємством проводиться комплекс робіт з експлуатаційного утримання, пише Економіка сьогодення.

Як інформує прес-служба Черкаської облдержадміністрації, зокрема проводяться роботи з ліквідації ямковості пневмо-струменевим методом. Його перевагою є те, що усі технологічні операції виконує одна машина – подача стисненого повітря для очищення ямки, підґрунтовка лунки бітумною емульсією та заповнення її щебенем. Роботи проводяться на об’їзній дорозі міста Черкаси від повороту на село Геронимівка і до в’їзду в село Руська Поляна.

Також проводиться ліквідації пучини на ділянці км 39+550 на проїжджій частині автодороги Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань із заміною всього конструктиву дорожнього одягу. Для запобігання утворення пучини, на цій ділянці буде встановлено дренажні системи для водовідведення. Ліквідація пучини відбувається на ділянці дороги поблизу КП «Руська поляна»

Від admin

Коментарі закриті.