В Бужанській сільській об’єднаній територіальній громаді (Лисянський район) відремонтовано одну з трьох кладок через річку Гнилий Тікич, до села Кам’яний Брід, пише Економіка сьогодення.

Тепер жителі села Кам’яний Брід зможуть без перешкод добратися у Бужанку до магазину, пошти чи амбулаторії.

“Якщо добиратися із Кам’яного Броду до нашого села по окружній дорозі, то це зайві 4 кілометри людині здолати потрібно. Через кладки значно скорочується шлях. Кладки старі, їх неодноразово зносила крига при паводку, користуватися ними вже небезпечно. Фактично жителі села були відрізані від ближніх сіл”, – розповідає сільський голова Валентина Стадник.

Керівництво Бужанської ОТГ звернуло увагу на цю проблему і разом з працівниками місцевого комунального підприємства “Добробут” оперативно відремонтували одну з трьох кладок.

“У планах – ремонт інших двох кладок. Уже замовили будівельні матеріали, зокрема 3 м куб. необхідної якості дерев’яних дошки. Ця кладка вдвічі довша за попередню, близько 200 метрів, і в гіршому стані”, – звернула увагу Валентина Стадник.

Але у Бужанській громаді, яка є членом Асоціації міст України, налаштовані оптимістично. Як тільки надійдуть необхідні матеріали, всі гуртом візьмуться до роботи і відремонтують і інші дві кладки.

Від admin

Коментарі закриті.