З початку 2019 року послугами Тальнівської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості скористалися 2122 громадян. За сприянням у працевлаштуванні звернулося 1730 осіб. На обліку в районній філії перебуває 403 безробітних, з них допомогу по безробіттю отримують 346 осіб, пише Економіка сьогодення.

Із загальної чисельності незайнятого населення на обліку перебуває 212  жінок, 109 осіб з числа молоді у віці до 35 років, 213 мешканців сільської місцевості, 32 особи з інвалідністю та 27 осіб  з числа ООС та  АТО.

За сприяння Тальнівської районної філії працевлаштовано 908  громадян.

Професійну перепідготовку за направленням районної філії проходили 193 безробітних. У громадських та інших роботах тимчасового характеру взяли участь відповідно 61 та 306 пошукачів роботи.

Шляхом одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності власну справу відкрила одна особа з числа безробітних.

«Ми ведемо постійну роботу із вдосконалення форм взаємодії з місцевими роботодавцями. На цей час налагоджено співпрацю з майже 200 працедавцями, які з початку року заявили про наявність 1095 актуальних вакансій», – відмічає заступник директора-начальник відділу надання соціальних послуг районної філії Наталія Слободян.

Про це інформують у Тальнівській районній філії ОЦЗ.

 

 

Від admin

Коментарі закриті.