За даними міжнародної компанії GFK, 64,9% вкладників України розмістили заощадження саме на депозитах у ПриватБанку. А зараз зберігати заощадження в ПриватБанку стало ще вигідніше, адже у разі оформлення нового вкладу у банку діє надбавка 1% рiчних. Тобто, зробивши зараз вклад на 3-5 міс за максимальною ставкою 16.5%, клієнт банку отримує +1% = 17.5%

Мова йде про вклади «Стандарт», «Джуніор» та послугу «Стандарт безподатковий», що оформлюються у гривнях від 250 тис. грн строком від 3 до 12 місяців. Вклади, що подовжуються, тобто лонгуються на ще один строк незалежно від суми вкладу, також беруть участь в акції та отримують додаткову надбавку +1 %.

“Наші вкладники при оформленні депозиту можуть самі обирати і сам вид вкладу, і спосіб нарахування відсотків по ньому, – розповідає керівник депозитних програм Черкаської філії ПриватБанку Неля Онищук. – Тож відсотки можуть зараховувати на картку або додавати до суми вкладу та збільшувати прибуток шляхом нарахування відсотків на відсотки. Чи на вашу думку краще зберігати гроші вдома під 0% і кожного дня перейматися ідучи з дому та не спати вночі, бо хтось може влізти до вашої оселі?”.

Відкрити депозит можна як у відділеннях банку, так і не виходячи з дому. Причому, в обох випадках доступні варіанти внесення коштів як готівкою, так і з картки. ПриватБанк надає клієнтам дуже зручні дистанційні сервіси обслуговування (до речі, вони безкоштовні): інтернет-банк Приват24 (privat24.ua), мобільний додаток «Мої вклади» (pb.ua).

250 000 вкладників  ПриватБанку вже роблять операції за вкладами через мобільний додаток “Мої вклади”.

Інформацію про залишок на вкладі можна отримувати не звертаючись до відділення банку:

  • у мобільному додатку “Мої вклади”;
  • Privat24 (веб – та мобільна версія);
  • зателефонувавши на клієнтську підтримку 3700;
  • в терміналі самообслуговування (меню “Мої депозити”/Детальніше).

Більш того, ходити в банк кожен місяць за відсотками не потрібно

Абсолютно безкоштовно клієнт отримує картку для виплат, що дозволить отримувати відсотки за вкладом у будь-який зручний час в мережі банкоматів по всьому світу. При бажанні, цією карткою можна розплатитися в торгових точках.

Від admin

Коментарі закриті.