17 листопада у Кам’янці планують відкрити дитячий музичний парк «ChildrenMusicPark», пише Економіка сьогодення.

Як повідомив заступник міського голови Кам’янки Олександр Потапенко, одразу два проекти Кам’янської громади стали переможцями конкурсу, заснованого Міністерством культури України з метою стимулювання культурного розвитку малих міст і територій та промоції культурної спадщини. Кам’янка єдина на всю Україну перемогла одразу з двома проектами.

“Неподалік пам’ятки культури національного значення «Зелений млинок» буде розташований музично-світловий сквер, у якому планується увіковічнити усі 26 п’єс «Дитячого альбому» Петра Чайковського, які композитор написав у Кам’янці. Відкриття цього скверу ми приурочуємо до всеукраїнського дитячого конкурсу імені Чайковського, що вже став доброю традицією, і у якому беруть участь юні скрипалі та піаністи зі всієї України”, – додав посадовець..

На створення «ChildrenMusicPark» буде витрачено 1 мільйон гривень – 700 тисяч з них виділяє Кабінет Міністрів України, 300 тисяч – громада.

Щодо іншого проекту, – його втілюватиме Кам’янський державний історико-культурний заповідник. Це буде мистецький фестиваль «Кам’янська земля — край славетних героїв», що уславить усіх видатних людей, чиє життя або діяльність були пов’язані із Кам’янкою.

Про це повідомили у Черкаському центрі розвитку місцевого самоврядування, інформує прес-служба Черкаської обласної ради.

Від admin

Коментарі закриті.