З початку поточного року від роботодавців Черкащини надійшло 1085 вакансій працівників будівельної спеціалізації, з них за сприяння обласної служби зайнятості укомплектовано 870 вакансій, пише Економіка сьогодення.

Робітничі професії будівельної галузі особливо популярні та затребувані на ринку праці України та Черкасах зокрема. Хороші фахівці цих професій ніколи не залишаться без роботи та заробітку.

У Черкасах є попит на житло, а відповідно і потреба у фахівцях будівельних професій.

У регіоні здобути профільну освіту у будівельній галузі можна в Черкаському державному технологічному університеті, Черкаському художньо – технічному коледжі, Державному навчальному закладі «Черкаське вище професійне училище будівельних технологій» та ін.

У переважній більшості вакансії надходили від ПАТ «Азот», ПАТ «Черкаський  Автобус», ПрАТ «Миронівська птахофабрика»,  ПБП «Житлобудсервіс», КПВП «Архітектурно-планувальне бюро», ПП «Надія», ПП «Райагробуд», ПП «Райагробудсервіс» компанії «УКРАЇНСЬКО-НІМЕЦЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО З ІНОЗЕМНИМИ ІНВЕСТИЦІЯМИ  АГРОФІРМА ТЕКУЧА», ТОВ «Авангард», ТОВ «Панда»,  приватних підприємців Валентина Скрипника, Василя Сікала,  Сергія Сікала, Юрія Тітаренка та ін.

Середня тривалість укомплектування поданих вакансій становила три календарні дні.

Рівень заробітної плати серед заявлених вакансій в середньому становить 7-8 тис. грн, інформують у відділі інформаційної роботи ОЦЗ.

 

 

Від admin

Коментарі закриті.