У четвер, 8 серпня,  у черкаській міській раді депутати та перевізники обговорили, як створити транспорту модель міста, про це йдеться у сюжеті “UA: Черкаси“. 

Зі слів помічника міського голови Павла Мосійчука, створення такої моделі дозволить оцінити транспортні потреби містян, необхідну кількість міських автобусів та доцільність маршрутів у різних напрямках міста. На її розробку необхідно два мільйони гривень, додав Павло Мосійчук.

Директор української компанії, яка розробляє ці моделі, Дмитро Безпалов, як зразок, продемонстрував концепцію транспорту, яку його компанія створила рік тому для Маріуполя. Нині її впроваджують.

Рішення про створення та впровадження транспортної моделі в Черкасах депутати мають обговорити на сесії міської ради. Зі слів Павла Мосійчука, якщо вони її схвалять, з міського бюджету спрямують необхідні 2 мільйони. Після чого протягом року концепцію напишуть, а за два наступних – впровадять, додав Павло Мосійчук.

Про це інформує сайт “Про все“.

У Черкасах депутати та перевізники обговорили створення транспортної моделі міста

Сьогодні у черкаській міській раді депутати та перевізники обговорили, як створити транспорту модель міста. Зі слів помічника міського голови Павла Мосійчука, створення такої моделі дозволить оцінити транспортні потреби містян, необхідну кількість міських автобусів та доцільність маршрутів у різних напрямках міста. На її розробку необхідно два мільйони гривень, додав Павло Мосійчук. Директор української компанії, яка розробляє ці моделі, Дмитро Безпалов, як зразок, продемонстрував концепцію транспорту, яку його компанія створила рік тому для Маріуполя. Нині її впроваджують. Рішення про створення та впровадження транспортної моделі в Черкасах депутати мають обговорити на сесії міської ради. Зі слів Павла Мосійчука, якщо вони її схвалять, з міського бюджету спрямують необхідні 2 мільйони. Після чого протягом року концепцію напишуть, а за два наступних – впровадять, додав Павло Мосійчук.https://ck.suspilne.media/

Опубліковано Суспільне Черкаси Четвер, 8 серпня 2019 р.

Від admin

Коментарі закриті.