Як повідомила начальниця відділу організації працевлаштування населення Любов Пастушенко, з початку 2019 року за сприяння Смілянського міськрайонного центру зайнятості на роботи тимчасового характеру працевлаштовано 117 осіб. Про це пише Економіка сьогодення.

Жителька міста Сміли Надія Артеменко теж користується послугами Смілянського міськрайонного центру зайнятості. Жінка за фахом касир, свого часу вона закінчила Черкаське професійно-кулінарне училище: «У дитинстві я мріяла бути стюардесою. Але з віком почала реально оцінювати особливості ринку праці свого міста. Знаючи, що я більше хотіла б продавати продукти харчування, ніж готувати кулінарні страви, я опанувала професію пов’язану з обрахунками».

Лариса Сокуренко – кар’єрна радниця Надії, розповідає, що пошук роботи для безробітної ускладнювався тим, що жінці до настання пенсії за віком залишається менше 10 років, що для більшості роботодавців має вагоме значення.

 «У цьому році формат нашої співпраці з пошукачами роботи дещо змінився: ми проводимо профілювання – визначаємо рівень мотивації та реальні можливості повернення безробітних на ринок праці. За результатами анкетування Надії я знала, що саме нам потрібно зробити, щоб сприяти швидкому працевлаштуванню. Я розповіла їй про можливість працювати на роботах тимчасового характеру. Жінка із задоволенням погодилась на цю пропозицію», – зазначає кар’єрна радниця.

Зараз Надія Артеменко працює оператором лінії у виробництві харчової продукції:

«Я веду облік продукції, тобто виконую ту роботу, що мені подобається. У період тимчасової зайнятості я маю можливість шукати постійне місце роботи».

 

 

 

 

Від admin

Коментарі закриті.