Одним із найпотужніших комунальних підприємств області є ОКП «Фармація», пише Економіка сьогодення.

Ось уже декілька років підприємство успішно очолює директорка Валентина Ніколенко. Сьогодні підприємство «Фармація» утверджується  як структура, яка на фармацевтичному ринку Черкащини виконує соціальне призначення – доступності та забезпечення людей медичними ліками і препаратами за зниженими цінами.

При цьому, завдяки високої фаховості, знанням та умінню працівників підприємство, витримуючи жорстку конкуренцію, впевнено розвивається. Мережа «Фармації» розгалужена на території всієї області. На сьогодні уже у 13 районних центрах із двадцяти представлені її аптечні заклади. До складу ОКП «Фармація» входить 76 підрозділів, з яких 45 аптек, у тому числі 24 знаходиться у сільській місцевості, та 31 аптечний пункт. Чисельність працюючих складає 251 особу, в т.ч. 73 провізора (з них провізорів вищої категорії – 16).

На сьогодні підприємство все впевненіше зміцнює свої позиції. Перекрито борги, що дісталися у спадок з минулих років, напрацьовано власний капітал, який вже сьогодні спрямовується на розвиток підприємства.

Варто враховувати, що саме для забезпечення соціальної функції аптеками ОКП «Фармація» необхідно було реалізувати низку вимог. Адже на виконання ряду урядових програм, серед яких – програма «Доступні ліки», пілотний проект для хворих на цукровий діабет, відпуск ліків пільговим категоріям населення, – необхідно мати не просто відповідне матеріально-технічне забезпечення, але й досвідчений персонал, мобільність, оперативність доставки, цінову привабливість, достатній товарний асортимент, значні суми оборотних коштів, фаховий менеджмент, попит, логістику тощо. Усе це колектив здобув і має.

Також на підприємство покладено завдання із співпраці з «Укрвакциною». Це теж соціальна функція, яка, на жаль, не несе економічної вигоди підприємству.

Підсумовуючи, зазначимо, що з усім цим колектив, очолюваний директоркою Валентиною Ніколенко, успішно справляється.

Керівники області – перший заступник голови обласної ради Валентин Тарасенко і голова облдержадміністрації Ігор Шевченко сьогодні завітали в колектив ОКП «Фармація» і вручили Валентині Ніколенко Почесну грамоту Черкаської облдержадміністрації і Черкаської обласної ради й відзнаку «За заслуги перед Черкащиною», а також привітали її з ювілеєм від дня народження, побажали міцного здоров’я та нових успіхів у праці і житті.

Свої вітання керівниці адресували і працівники підприємства.

У свою чергу Валентина Максимівна відзначила, що підприємству вдалося не лише збільшити економічно-фінансові показники, зокрема, доходу від реалізації чи прибутки, а добитися росту заробітної плати. Окрім того, значно поліпшено і умови праці. Немає аптек, які б не обігрівалися в зимову пору. У більшості закладів відремонтовано торговельні зали, встановлені нові вікна і меблі. Мережа велика, тому планують подальше оновлення, осучаснення приміщень.

Валентина Максимівна подякувала за нагороду, а також зазначила, що успіхи колективу полягають у тісній співпраці комунального підприємства із владою та багатьма іншими закладами охорони здоров’я області і партнерами на фармацевтичному ринку. Всі працівники підприємства налаштовані якнайкраще забезпечити рівень здоров’я мешканців Черкащини, інформує прес-служба Черкаської облради.

Від admin

Коментарі закриті.