Днями фахівці Монастирищенської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості організували презентацію магазину «Килимок» для 12 пошукачів роботи, пише Економіка сьогодення.

Власниця магазину Олена Балюк поінформувала учасників про наявність вільних робочих місць, зазначивши умови праці, характер та режим роботи, розмір заробітної плати, додаткові заохочення та соціальні гарантії, що здійснюються в межах чинного законодавства.

Також Олена Балюк наголосила про можливість проходження стажування безпосередньо на робочому місці з подальшим працевлаштуванням за професією продавець непродовольчих товарів.

У рамках проведення презентації роботодавця, фахівці районної філії надали корисні поради, що допоможуть безробітним якнайшвидше адаптуватися на  новому робочому місці.

Пропозиція роботодавця зацікавила пошукачів роботи. Кожен бажаючий особисто поспілкувався з власницею щодо визначення подальших кроків у працевлаштуванні на вакантну посаду, інформують у Монастирищенській районній філії ОЦЗ.

Від admin

Коментарі закриті.