Громадський діяч, директор Громадської спілки «Агенція підтримки підприємництва та інвестицій» Євгеній Глєбов вважає необхідним проведення транспортної реформи у місті. Сьогодні після презентаційної зустрічі у Черкаській міській раді з представником компанії «A+C Україна» – Дмитром Безпалим Євгеній Глєбов висловив своє бачення щодо цих питань:

“Ця консалтингова компанія, змусила подивитись на транспортну реформу в місті Черкаси з іншого ракурсу. Вони пропонують змоделювати у реальному часі матрицю нашого міста з його транспортними проблемами та надати шляхи їх ефективного вирішення.

Звісно це лише модель, але ж без неї не буде повного розуміння що і як робити, без неї і далі будуть виникати транспортні колапси, а наші гроші будуть зникати у невідомому напрямку. Окрім іншого, ця модель є обов’язковою вимогою для залучення партнерів та коштів із іноземних фондів.

Споглядаючи на те, що у місті транспортна реформа так і не відбулася, пропонуємо Анатолію Васильовичу найняти сторонню організацію за пів-сотні тисяч доларів або взяти на роботу людей, які зможуть зробити цю роботу самостійно. Маючи політичну волю, ми вже за півроку можемо впровадити реальний алгоритм дій з його одночасний покроковим втіленням.

Тож слово за мером”, – прокоментував Євгеній Глєбов.

Від admin

Коментарі закриті.