Як повідомиляє сайт “Прочерк”, на засіданні Черкаського міськвиконкому директор департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Черкаської міськради Олег Стадник перелічив тарифи на платні послуги, що будуть за умови затвердження владою надаватись закладами охорони здоров’я міста, пише Економіка сьогодення.

Стадник зауважив, що платними будуть послуги, хто йде без направлення від сімейного лікаря. Окрім того, такі послуги як оздоровчий масаж для дорослих, косметологічні послуги, профогляди, а це на отримання зброї , виїзду за кордон, для посвідчення водія. Оплата здійснюється через касу.

“Наприклад, приїхав житель Маньківки, і йому захотілося обстежитися. То чого цей житель має обстежуватися за наші з вами гроші, які виділяються саме на обслуговування жителів міста Черкаси? Мова не йде при цьому про ургентних хворих. Невідкладні стани так само надаватимуться безкоштовно”, – сказав Олег Стадник.

Він також відзначив, що спонсорські внески не будуть діяти, як і не діють у закладах. Усі працівники підписали документ, який засвідчує, що вони не мають права стягувати благодійні внески з пацієнтів.

Але присутніх таки цікавило, чи ж є законним надання платних послуг тим самим маньківчанам.

“Дозволяються позабюджетні надходження, не заборонені чинним законодавством”, – сказав Олег Стадник.

Але члени виконкому все-таки не підтримали рішення.

Від admin

Коментарі закриті.