Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко сьогодні провів нараду щодо ситуації з дошкільними закладами та школами, зокрема, у мікрорайоні “Митниця”, пише Економіка сьогодення.

На нараді вирішувалося питання ремонту спортивної зали у школі №34 та  відновлення дитсадка №40, який вже багато років поспіль  використовується у комерційних цілях приватними орендарями. Тоді як у цьому мікрорайоні є потреба у додаткових місцях для влаштування дітей у дитсадки.

В обговоренні взяли участь заступник міського голови Ігор Волошин, депутат міської ради – голова  постійної комісії з питань економічного розвитку, інвестиційної політики, дерегуляції, бюджету, фінансів, тарифів та регуляторної політики Юрій Тренкін, директор департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Сергій Воронов, керівники навчальних закладів та проектанти.

Необхідно докласти всіх зусиль, аби до нового року завершити підготовчі роботи з корегування проекту, проведення експертизи, оголошення тендеру та визначення переможця, який  виконає безпосередній обсяг робіт з ремонту та реконструкції по вищезгаданих об’єктах. Моя задача, як голови бюджетної комісії,  переконати депутатів у виділенні 220 тисяч на проектно-кошторисну документацію. Після чого буде  проведено тендер та розпочнеться виконання безпосередніх робіт”, – наголосив Юрій Тренкін.

За його словами,  спортивна зала у школі №34 необхідна насамперед для учнів цього закладу, які  поки дозволяють погодні умови вимушені займатись на вулиці. Таким є результат протистояння окремих політичних сил, які прагнули створити у цій спортивній залі тренувальну базу для баскетбольних команд. Тож і блокували виділення відповідних коштів на ремонт приміщення.

Також на нараді Анатолій Бондаренко торкнувся питання відновлення функціонування  дитячого садка №40, який вже давно не використовується за своїм безпосереднімпризначенням.

Зокрема, доручив департаменту управління справами та юридичного забезпечення спільно з департаментом освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради розпочати юридичну процедуру з розірвання договорів оренди щодо використання приміщень цього дитсадку з комерційною метою.

На думку міського голови, цей дитячий садок має бути повністю відновлений для прийому малечі. Для цього потрібно здійснити його капітальний ремонт та реконструкцію, аби забезпечити  усі належні умови для комфортного та безпечного перебування наших діток.

Інтереси дітей є головним пріоритетом роботи міської влади, бо це – майбутнє Черкас. Те, в яких умовах ростуть, навчаються та розвиваються юні черкасці – є ключовою перспективою для кожної сім’ї та нашого міста в цілому. Розумні, виховані, фізично здорові та всебічно розвинені діти – це головний потенціал кожної нації і країни”, –  наголосив Анатолій Васильович.

Водночас доручив керівникам відповідним структурним підрозділам максимально пришвидшити роботу у цьому напрямку.

 

 

Від admin

Коментарі закриті.