На ремонти та підготовку закладів освіти Шполянській ОТГ до нового навчального із місцевого бюджету виділили 721 тис. грн, пише Економіка сьогодення. За ці кошти відремонтували 163 навчальних кабінети (на кожен по 3500 грн), інші шкільні приміщення (коридори, медкабінети): для міських 4 шкіл — 80 тис. грн і 7 сільських шкіл — 70 тис. грн.

За виділені кошти із міського бюджету роботи відбуваються у чотирьох освітніх об’єктах міста  Шполи та у семи школах населених пунктів громади.

Наразі, практично готові класні кімнати у міській ЗОШ І-ІІІ ступенів №1. Директорка школи, Валентина Осадча зазначає, що у класах, як для молодших так і старших учнів, проведені косметичні ремонти і закуплені нові меблі — шафи та полиці для книг. Також приведено до порядку медичну кімнату, їдальню, спортивні зали, коридори на обох поверхах.

Подібна ситуація і в трьох інших освітніх закладах міста. У міській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2-ліцей цього року вирішено замінити покриття підлоги у шести навчальних кабінетах. Косметичний ремонт у класах завершений, тому лишилось не багато — встелити лінолеум і заклад готовий до навчального року.

До початку нового навчального року для учнів-гімназистів міської ЗОШ №3-гімназія, окрім оновлених кабінетів,  відкриється ще один спортивний зал, де будуть проходити заняття із фізичної культури. А у міській ЗОШ І-ІІІ ступенів №5 в одному із навчальних класів нарешті  закінчать ремонт стелі, яка була проблемною не один рік і загрожувала безпеці школярів.

Йдуть до завершення також ремонти шкіл у населених пунктах ОТГ. Цього року у Капустинському НВК відремонтували частину покрівлі навчального закладу, на що із міського бюджету виділили майже 16 тис. грн. Поточний ремонт частини приміщення Скотарівського НВК понад 18 тис. грн. Подібні роботи тривають у шкільних закладах сіл Лебедин, Кримки, Іскрене.

Про це інформують на сайті Шполянської міської ради об’єднаної територіальної громади.

 

Від admin

Коментарі закриті.