Марина Назаренко, жителька міста Сміли, за фахом юристка має неабиякий досвід роботи правознавцем на підприємствах та в установах району. На цей час перебуває на обліку у міськрайонному центрі зайнятості, пише Економіка сьогодення.

«Після того, як постало питання пошуку роботи, я звернулася за допомогою до фахівців служби зайнятості. Впровадження інституту кар’єрного радника відкрило нові можливості для пошукачів. За порадою фахівців я відвідала ряд тренінгів, навчилася застосовувати всі сучасні методи використання джерел про вакансії. Тому вже невдовзі створила власне резюме, яке розміщено на інтернет-ресурсах обласної служби зайнятості. Постійно відслідковую появу нових актуальних вакансій в регіоні. У разі потреби готова пройти співбесіду у режимі Skype зв’язку».

За словами кар’єрного радника міськрайонного центру зайнятості Тетяни Чемирис: «На обліку Марина перебуває з квітня місяця цього року. Вона активно відвідує семінари та тренінги з техніки пошуку роботи й підготовки резюме. Разом ми розробили індивідуальний план працевлаштування. Кожен виконаний пункт цього плану – це крок до бажаної роботи».

На цей час на обліку міськрайонного центру зайнятості перебуває 12 безробітних, які шукають роботу у сфері юриспруденції, інформує Смілянський міськрайонний центр зайнятості.

 

 

Від admin

Коментарі закриті.