До Черкас завітала делегація з міжнародної компанії Kirsch Pharma, яка працює на ринках понад 80 країну світу, пише Економіка сьогодення.

Приїхали, зокрема, представники офісів із Іспанії (Барселона), Сінгапуру та із Шанхаю (Китай). Разом зі своїми партнерами в нашому місті – товариством Chemical Elements Ukraine – зустрілися з міським головою Анатолієм Бондаренком. Обговорили можливості розширення співпраці, розвиток хімічної промисловості та в цілому торкнулися теми інвестиційного потенціалу Черкас.

Анатолій Бондаренко відзначив, що Черкаси відкриті до співпраці з інвесторами. Нині в нашому місті працює майже 200 промислових підприємств та ще близько 4 000 – малого бізнесу. Свої потужності в обласному центрі розгорнули й відомі у світі промислові компанії. Серед них – німецькі «Графія» та «ММ Пекеджинг», французька «Разек», словацька «Геліос», чеська «Світондейл», мексиканської компанії «Грума».

– Ми цінуємо кожне підприємство, яке працює в нашому місті, – сказав Анатолій Бондаренко. – Це, передовсім, робочі місця для наших жителів та надходження до місцевого бюджету. Ми готові підтримувати в межах нашої компетенції іноземних інвесторів та допомагати їм розвивати свій бізнес у Черкасах.

Черкаське підприємство Chemical Elements Ukraine здійснює виготовлення мінеральних солей для харчової, фармацевтичної і низки технічних галузей. Свою продукцію (до слова з маркуванням «Made in Ukraine») експортують у країні Євросоюзу та СНД, Ізраїль, Південно-Африканську Республіку. Є запити з Японії.

Як розповів співвласник Chemical Elements Ukraine Ілля Леоненко, із компанією Kirsch Pharma (товарообіг якої понад 50 млн євро) співпрацюють близько десяти років. Нині планують розширити таке партнерство.

– Зараз ми постачаємо за кордон сотні тонн своєї продукції, утім, наша мета – десятки тисяч тонн продукції на десятки мільйонів євро, – каже він. – Компанія Kirsch Pharma купує нашу продукцію. Приїхали задля того, аби ознайомитися з умовами, в яких працює наше підприємство, та в цілому з інвестиційним кліматом. Ця зустріч є підтвердженням цілком нормальної, європейської культури взаємодії бізнесу та влади, яка побудована на партнерстві та підтримці обох сторін.

Іноземці відзначили, що на черкаському підприємстві працюють досить конкурентоспроможні люди. Звернули увагу й на якісне обладнання.

– Наша компанія свого часу була вимушена покинути Донецьк та переїхати жити й працювати до Черкас. П’ять років тому ми почали цю роботу, запустили тут виробництво, – розповів Ілля Леоненко. – Сьогодні в нас працює 70 осіб, натомість уже за два роки ми плануємо збільшити кількість робочих місць до 200.

Під час зустрічі іноземні гості відзначили, серед іншого, красу нашого міста й зауважили, що «почувалися тут у безпеці».

Від admin

Коментарі закриті.