Управління у м. Черкасах ГУ ДФС в Черкаській області нагадує фізичним особам-підприємцям, що ФОП – платники єдиного внеску, і ті, що перебувають на загальній системі оподаткування і ті, що обрали спрощену систему оподаткування зі сплатою єдиного податку, зобов’язані сплачувати єдиний внесок, нарахований за календарний квартал, до 20 числа місяця, наступного за кварталом, за який сплачується єдиний внесок (абз.3 част.8 ст. 9 Закону №2464).

Фізичні особи – підприємці можуть сплачувати єдиний внесок у вигляді авансового платежу у розмірі, який самостійно визначили, до 20 числа кожного місяця поточного кварталу. При цьому суми єдиного внеску, сплачені у вигляді авансових платежів, враховуються платником при остаточному розрахунку, який здійснюється ним за календарний квартал, до 20 числа місяця, наступного за звітним кварталом.
Останнім днем сплати ЄВ приватними підприємцями – платниками єдиного внеску за ІІ квартал 2019 року є 19 липня поточного року.

Нагадуємо, що ФОП обчислюють суму єдиного внеску для себе самостійно, при цьому розмір єдиного внеску не може бути меншим ніж мінімальний страховий внесок на місяць – 918,06 грн. Про це інформцють в управлінні у м.Черкасах ГУ ДФС у Черкаській області.

Від admin

Коментарі закриті.