Ретельніше опрацьовувати наявність перспективних водних об’єктів в районах області доручив т.в.о. голови Черкаської ОДА Тарас Висоцький у ході засідання комісії з питань погодження надання в оренду водних обʼєктів, розташованих у межах міст обласного значення та за межами населених пунктів. Ефективність роботи у цьому напрямку засвідчує зростання платежів за оренду водних об’єктів. Лише у першому півріччі орендарі сплатили 550 тисяч гривень.

Для порівняння, за весь минулий рік орендарі сплатили за оренду водних об’єктів 417 тисяч гривень. Зважаючи на це, якісно та активно оновлювати списки таких об’єктів у районах закликав Тарас Висоцький.

“Ми продовжуємо започатковану практику виїзних зустрічей з керівниками районних управлінь агропромислового розвитку, – зазначив т.в.о. очільника області. – На останньому засіданні дав доручення щомісячно опрацьовувати від 10 до 20 водних об’єктів в межах одного району щодо їх перспективності подальшого використання. Оскільки цифри засвідчують, що цей напрямок роботи має позитивні умови для подальшого розвитку”.

Водночас, у ході комісії розглянули 8 питань щодо оренди водних обʼєктів. Серед інших обговорили проведені земельні торги на 7 земельних ділянках. Найбільша площа земельної ділянки, виставленої на аукціон – більше 26 га, яка розташована за межами населених пунктів в адміністративних межах Дмитрушківської сільської територіальної громади. Розмір річної орендної плати складатиме понад 18,5 тисяч гривень.

Від admin

Коментарі закриті.