10 липня Уряд схвалив перерозподіл обсягу освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на 2019 рік, пише Економіка сьогодення.
Таким чином врегульовано проблему недостатності коштів субвенції на освіту для  окремих громад, що виникла через неправильно враховані у розрахунку обсягу освітньої субвенції на 2019 рік площ адміністративно-територіальних одиниць.

Нагадаємо, особливістю формульного обрахунку видатків на фінансування закладів освіти за рахунок коштів освітньої субвенції є залежність від площі території громади показника наповнюваності класів, який, в свою чергу, впливає на остаточний розрахунок обсягу субвенції для громади.
Бюджетам об’єднаних громад – Барашівській сільській, Семенівській селищній, Чкалівській селищній, Борозненській сільській, Ротмістрівській сільській, Плешканівській сільській – збільшено на 2019 рік обсяги освітньої субвенції на 19,9 млн грн.
Проблемне питання громад вдалося врегульовати завдяки тісній співпраці Асоціації міст України з Міністерством освіти і науки України. Консультанти АМУ з бюджетних питань допомогли громадам визначити шлях вирішення проблеми недостатності освітньої субвенції.

Від admin

Коментарі закриті.