З  початку 2019 року послугами обласної служби зайнятості скористалися 754 безробітних з числа військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції (далі – АТО) та операції об’єднаних сил (далі – ООС), з них 92 особи з інвалідністю. Допомогу по безробіттю отримували 699 учасників  АТО/ООС.

Серед учасників АТО/ООС, зареєстрованих в обласній службі зайнятості, майже половина (44%) – особи віком до 35 років, майже третина (32%) – особи від 35 до 45 років, майже кожний п’ятий (20%) –  старше 45 років.

Розподіл за освітою безробітних, з числа військовослужбовців, є наступним: особи з професійно-технічною освітою становлять  50%; з вищою – 35%, з початковою та середньою – 15%.

За сприяння обласної служби зайнятості у січні-травні поточного року  отримали роботу 170 учасників АТО/ООС, з них 13 осіб з інвалідністю. Структура робочих місць, на які були працевлаштовані такі безробітні є наступною:

За розділами класифікацій професій: 44% осіб працевлаштувалися на місця робітників з обслуговування, експлуатації, складання устаткування та машин; 17% – на місця, що не потребують спеціальної підготовки; 17% – на місця кваліфікованих робітників з інструментом,  9% – на місця керівників (менеджерів) та професіоналів.

За видами економічної діяльності:  53% безробітних працевлаштовані  у сільському господарстві, 22% в переробній промисловості, 14% в оптовій та роздрібній торгівлі та ремонті автотранспортних засобів, 12% в тимчасовому розміщенні та організації харчування.

До громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру залучено 43 особи.

Для забезпечення відповідності професійно-кваліфікаційного рівня вимогам роботодавців професійне навчання за направленням обласної служби зайнятості проходили 51 учасник АТО/ООС, у тому числі 4 особи з інвалідністю.

Станом на 1 червня  2019 року, статус безробітного мали 435 безробітних з числа учасників АТО/ООС, з них 399  осіб отримували допомогу по безробіттю. Середній розмір допомоги по безробіттю становив 5630 грн., що на 1325 грн. більше, ніж станом на 1 червня 2018 року, інформують у відділі статистики та прогнозування ОЦЗ.

 

 

Від admin

Коментарі закриті.