Профорієнтаційна робота у службі зайнятості зазнає суттєвих змін з  урахуванням сучасних тенденцій. З метою упередження молодіжного безробіття підвищується рівень мобільності та вдосконалюються підходи до надання профорієнтаційних послуг.

«МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа» – сервіс, який дає можливість отримувати послуги з профорієнтації у дистанційному режимі.  Так, зареєстровані користувачі можуть безкоштовно пройти тестування у онлайн форматі без відвідування служби зайнятості.

Методики, що входять до сервісу, забезпечують проведення комплексної профорієнтаційної діагностики в рамках концепції вибору професії: «ХОЧУ–МОЖУ–ТРЕБА». Саме в області перетину цих чинників знаходиться сфера найбільш вірогідної успішної професійної самореалізації.

Чітке уявлення про себе та свої можливості дає змогу уникнути багатьох помилок, що можуть статися під час вибору напрямку трудової діяльності, конкретної професії та плануванні професійної кар”єри. Така форма роботи актуальна серед молодих людей і, з їх слів, дозволяє  отримати корисну інформацію про себе зручним, доступним та цікавим способом.

Загалом, протягом 6 місяців більше 1 тис. школярів по всій області уже пройшли профорієнтаційне он-лайн тестування, що сприяє формуванню в учнів реалістичних уявлень та усвідомлених дій щодо майбутнього професійного навчання та працевлаштування.

За бажанням Ви можете звернутися за додатковою консультацією до фахівців служби зайнятості.

Скористатися ресурсом «МОЯ ПРОФЕСІЯ: консультаційна мережа» можна, перейшовши за посиланням: http://myprofession.com.ua.

про це інформує відділ організації профорієнтації ОЦЗ.

Від admin

Коментарі закриті.