Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) надасть норвезькій Scatec Solar в особі “Скатек Солар АСА” кредит в сумі EUR19,7 млн ​​на будівництво в Чигирині (Черкаська обл.) сонячної електростанції (СЕС) потужністю 55,4 МВт, ще частину коштів виділять шведський фонд і Північна екологічна фінансова корпорація (НЕФКО), повідомила прес-служба ЄБРР, пише “Про головне” з посиланням на “Інтерфакс-Україна“.Мова, зокрема, йде про кредит шведського держустанови фінансування розвитку “Сведфанд Інтернешнл АБ” ( “Шведський фонд”) в сумі EUR10 млн і кредиті з боку НЕФКО в розмірі EUR5 млн.

Фінансування будівництва з боку ЄБРР здійснюється в рамках затвердженої в липні 2018 року програми фінансування альтернативної енергетики в Україні USELF III загальним обсягом EUR 250 млн. Кредитні кошти, за даними самого девелопера, покриють 70% загальних витрат на проект.

“Очікується, що нова СЕС буде введена в експлуатацію в 2020 році і забезпечить скорочення викидів CO2 на більш ніж 36 тис. тонн на рік. Це вже четвертий проект” Скатек Солар “в Україні. З попередніх проектів компанії ЄБРР також підтримав будівництво СЕС потужністю 47 МВт в Миколаєві і СЕС на 30 МВт в Кам’янці “, – зазначено в повідомленні ЄБРР.

Крім них, в даний час “Скатек Солар” спільно з китайською корпорацією PowerChina Guizhou Engineering Co. Ltd. будує в Україні СЕС “Прогресівка” потужністю 148 МВт (Прогресівка Миколаївській обл.). Загальна вартість проекту дорівнює EUR124 млн.

Від admin

Коментарі закриті.