Днями Звенигородською районною філією Черкаського обласного центру зайнятості організовано презентацію роботодавця, пише Економіка сьогодення.

12 пошукачів роботи завітали до станції технічного обслуговування «ВсесвітАвто».

Станція технічного обслуговування спеціалізується на комп’ютерній діагностиці, ремонті автомобілів, зокрема, автомобілів преміум-класу,  ремонті двигунів та топливної системи. Підприємство має єдиний в області 3-D розвал сходження, а в штаті працює досвідчений автоелектрик.

Власник станції Олег Буряк презентував підприємство, окреслив необхідні професійні вимоги, що необхідні для виконання виробничих завдань на належному професійному рівні. Також він розповів про характер, умови, специфіку роботи та ознайомив присутніх з інноваційними технологіями, що використовуються в роботі підприємства.

Учасники презентації оглянули приміщення, поспілкувалися з працівниками станції технічного обслуговування, ознайомились з умовами праці  та об’ємами роботи.

За словами директора Звенигородської районної філії Леоніда Микитенко, співпраця з Олегом Буряком триває не перший рік. Лише з початку 2019 року підприємець створив та укомплектував за допомогою служби зайнятості 8 нових робочих місць, за три з них отримав компенсацію єдиного соціального внеску.

Про це інформує Звенигородська районна філія ОЦЗ

 

Від admin

Коментарі закриті.