Ольга Гірш зі Сміли після закінчення школи навчалася у коледжі. Здобула спеціальність діловода, секретаря-референта. Жінка тривалий час не могла знайти роботу за спеціальністю у рідному місті, пише Економіка сьогодення.

«Я вирішила – потрібно щось змінювати і звернулася до Смілянського міськрайонного центру зайнятості. Там мені запропонували здобути освіту за робітничим фахом у навчальному закладі державної служби зайнятості»,  розповідає Ольга.

Рішення стати манікюрницею було виваженим та практичним: «Як правило, у нашому місті одна майстриня навчає іншу за кошти. А я мала можливість вчитися у дипломованих фахівців абсолютно безкоштовно».

Ольга розповіла, що навчалася в Одесі:

«Було це влітку. Проживання в гуртожитку – безкоштовне. Я витрачала кошти тільки на харчування. Поряд – море. Тож, після насиченої навчальної програми я відпочивала на набережній».

Ольга Гірш розповідає, що було дуже багато практичних занять:

«Нас навчали професіонали. На заняттях давали поради з медицини, права, реклами. Консультували дизайнери, успішні власники б′юті-бізнесу».

Професійне навчання служба зайнятості проводить за попередньою домовленістю з роботодавцями. Тобто, отримавши диплом, Ольга мала вже роботу:

«Фахівці центру зайнятості познайомили мене з приватним підприємцем Юрієм Мусієнко. Чотири роки я працювала у його салонах краси. Потім пішла у декретну відпустку».

Зараз Ольга виховує донечку та працює самостійно: «Я постійно слідкую за новинками у сфері краси та здоров’я. Прагну, щоб кожна моя клієнтка залишалася задоволеною».

про це повідомили у Смілянському міськрайонному центрі зайнятості.

 

Від admin

Коментарі закриті.