Втрата роботи – не привід втрачати віру в себе та впадати у відчай. Можливо це добра нагода кардинально змінити своє життя і започаткувати власний бізнес, пише Економіка сьогодення.

Таке рішення прийняв для себе житель села Білозір’я Юрій Стоянов.

На розгляд комісії з питань виплати одноразової допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності в Черкаській районній філії обласного центру зайнятості, чоловік запропонував бізнес-план та тему: «Організація виробництва хлібобулочних виробів».

Для вивчення основних аспектів організації та ведення підприємницької діяльності в Україні, законодавчого та організаційного забезпечення бізнесу, отримання навичок у складанні маркетингового та фінансового плану, кошторисів, стратегії бізнесу та розробки бізнес-плану, безробітний пройшов професійне навчання на курсах з підприємництва та бізнес-планування в Одеському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Майбутній підприємець переконав склад комісії у доцільності та прибутковості власної бізнес-ідеї та успішно захистив бізнес-план.

Фінансовою підтримкою на початку ведення власної справи стане спільна підтримка служби зайнятості у вигляді одноразово виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності та матеріальна виплата з коштів місцевого бюджету на виконання Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Білозірській об’єднаній громаді, на території якої і діятиме новостворена пекарня.

Директор Черкаської районної філії Олександр Гриценко зауважив: «Ми завжди намагаємося підтримати будь-які ініціативи наших клієнтів у межах надання службою зайнятості соціальних послуг населенню. Сподіваємося, що для Юрія започаткування власної справи стане успішним стартом у розкритті його професійного потенціалу та принесе успіх у житті».

За словами першого заступника голови Білозірської сільської ради Миколи Пишного, вже надалі підприємець-початківець зможе забезпечувати роботою не лише себе, а й створювати додаткові робочі місця, що важливо для молодої громади, якв постійно розвивається та турбується про соціальну захищеність своїх мешканців, інформують у Черкаській районній філії ОЦЗ.

 

Від admin

Коментарі закриті.