Розпочалася навчальна поїздка представників громад-членів АМУ до Канади на Конференцію з питань реформ в Україні та з питань децентралізації, яка проходитиме у Торонто 2-4 липня, пише Економіка сьогодення.

Візит організовується Федерацією канадських муніципалітетів (ФКМ) для новообраних керівників українських об’єднаних громад та інших представників місцевого самоврядування й реалізується спільно проектами DOBRE, DESPRO, ПРОМІС і U-LEAD із фінансуванням від американського, канадського, німецького та швейцарського урядів.

У поїздці бере участь Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан. Черкащину представляє Олександр Фуркало, голова Бузівської сільської об’єднаної територіальної громади.

У рамках цієї навчальної поїздки учасники візьмуть участь у роботі Конференції з питань реформ в Україні у Торонто. 3 липня  Виконавчий директор АМУ О.Слобожан виступить на панелі «Децентралізація в дії». Під час візиту представники українського місцевого самоврядування відвідають міста провінції Онтаріо поділяться своїм досвідом, а також ознайомляться з передовою канадською практикою у сфері врядування та управління об’єднаними територіальними громадами.

Наразі учасники поїздки знайомилися з системою державного управління Канади, зокрема і з системою місцевого самоврядування, а також історією об’єднання громад провінції Онтаріо. Представникам України презентовано Федерацію Канадських муніципалітетів та Асоціацію муніципалітетів Онтаріо. Про це повідомила консультант з комунікацій Черкаського РВ АМУ Лариса Булка.

Від admin

Коментарі закриті.