ПриватБанк розпочав другий етап оновлення власного автопарку інкасації. Як повідомили в банку, для забезпечення своєчасного обслуговування клієнтів, мережі банкоматів і терміналів самообслуговування, 26 червня введено в експлуатацію

чергову партію з 12 нових, броньованих інкасаторських  автомобілів на базі Mercedes, пише Економіка сьогодення

«Нові авто адаптовані для роботи на українських дорогах, із підвищеним рівнем безпеки інкасаторів і вантажу, комфортним салоном, а також оснащені вмонтованим інкасаторським сейфом, що унеможливлює доступ сторонніх осіб до цінностей на маршрутах, – зазначила заступник голови правління ПриватБанку Галина Пахачук. – Обладнання автомобілів повністю відповідає вимогам Національного банку України та світовому рівню технологій безпеки”.

В рамках першого етапу оновлення інкасаторського парку ПриватБанк вже отримав 80 таких авто. До кінця року інкасаторська служба ПриватБанку отримає ще 80. У найближчі два роки банк планує замінити 240 автомобілів парку, який загалом налічує 423 авто, повідомила PR-менеджер ПриватБанку Черкаського та Вінницького регіонів  Наталія Макаренко.

Від admin

Коментарі закриті.