Фахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області протягом січня-травня 2019 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на загальну суму 33,4 млн грн, пише Економіка сьогодення.

За результатами проведених заходів державного фінансового контролю керівники місцевих органів влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій прийняли 42 управлінських рішення. Об’єкти контролю виконали 56 пропозицій, наданих їм за результатами державних фінансових аудитів.

Правоохоронним органам передано матеріали 12 контрольних заходів, за результатами яких розпочато 9 досудових розслідувань.

За результатами проведених заходів державного фінансового контролю пред’явлено 2 позови до суду щодо відшкодування винними особами втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 132,8 тис грн.

До підприємств, установ та організацій під час ревізій в яких виявлені порушення, у 10 випадках застосовано заходи впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.

За допущені порушення складено 73 протоколи про адміністративне правопорушення, 27 осіб притягнуто до дисциплінарної та матеріальної відповідальності, 3 посадових осіб звільнено із посад, інформують у прес-службаіУправління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області.

Від admin

Коментарі закриті.