З 23 по 28 червня українська делегація перебуває з навчальною поїздкою «Покращення інституційної спроможності Українських асоціацій органів місцевого самоврядування» у Словенії. До складу української делегації, зокрема, входить Володимир Тірон, голова Камʹянської міської ради, пише “Економіка сьогодення“. Про це повідомила консультант з комунікацій Черкаського РВ АМУ Лариса Булка.

Під час навчального візиту учасники ознайомляться з регіональним розвитком та системою місцевого самоврядування країни, зустрінуться з Володимиром Пребілічем,  мером міста Кочевье та представником Асоціації міст Словенії,  відвідають місто Блед та муніципалітет Бохінь.

«Словенія адміністративно розділена на 212 общин. Вони є однією з форм місцевого самоврядування і їх спроможність гарантована державою. На кожного жителя тут дається майже 574 євро для надання йому обов’язкових послуг. І саме асоціації відстоюють інтереси органів місцевого самоврядування» , – поінформував під час виступу представник Міністерства Публічного Адміністрування Роман Лавтар.

Від admin

Коментарі закриті.