Сьогодні надходження платників Черкаської області до місцевих бюджетів перетнули трьохмільярдну позначку і склали 3048 млн.грн, пише Економіка сьогодення.

1,9 млрд.грн. з них – надходження податку на доходи фізичних осіб; 482,6 млн.грн. – єдиного податку; 357,5 млн.грн. –  земельного податку та орендної плати за землю. Також наразі платники перерахували 174 млн.грн. акцизного податку.

Очікувані надходження до місцевих бюджетів Черкаської області за півроку 3,32 млрд.гривень, – на  455 млн.грн. або на 16 відс. більші за піврічні надходження 2018 року. Збір до державного бюджету очікується за півроку в сумі понад 2,7 млрд.грн., на сьогодні уже перераховано 2,4 млрд. гривень. Також очікується понад 2,5 млрд.грн. єдиного внеску.

Нагадаємо, за січень – травень п.р. від Черкаської області до бюджетів всіх рівнів надійшло понад 5 млрд. грн. податків, зборів, платежів. Це на 869 млн.грн. більше, ніж відповідного періоду минулого року. Область до державного бюджету за звітні п’ять місяців перерахувала понад 2,3 млрд. гривень. Місцеві бюджети Черкаської області отримали за 5 місяців п.р. 2,8 млрд. гривень.

Також перераховані і одразу спрямовані на забезпечення пенсійного страхування та виконання державних соціальних виплат 2,1 млрд.грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, інформують у Головному управлінні ДФС у Черкаській області.

Від admin

Коментарі закриті.