За повідомленням оперативного управління головного управління ДФС у Черкаській області, велику партію фальсифікованих тютюнових виробів та тютюнової сировини вилучили з незаконного обігу співробітники податкової міліції, пише Економіка сьогодення.

В рамках проведення операції «Акциз – 2019» встановлено жительку регіону, яка у одному із торгівельно-складських приміщень Черкас здійснювала зберігання та реалізацію фальсифікованих тютюнових виробів (махорки) та тютюнової сировини.

Реалізацію фальсифікату правопорушниця здійснювала через сайт безкоштовних оголошень у мережі інтернет та спеціально створені закриті групи у мессенджерах.

За результатами проведених заходів з незаконного обігу вилучено та передано на відповідальне зберігання близько 470 кілограмів тютюнової сировини та тютюнових виробів (махорки) без марок акцизного податку України загальною вартістю майже 600 тис. гривень. Стосовно вказаної громадянки складено протокол про адміністративне правопорушення, відповідальність за яке передбачена ч. 1 ст. 1772 КУпАП.

Від admin

Коментарі закриті.