До реєстру претендентів-фермерів на отримання державної фінансової допомоги увійшло 26 господарств (загальна сума допомоги – 12,1 млн грн). Про це інформує Департамент агропромислового розвитку ОДА, де днями відбулось засідання конкурсної комісії, пише Економіка сьогодення.

У засіданні брали участь представники Департаменту, Черкаського відділення Українського державного фонду підтримки фермерських господарств, представники Асоціації фермерів та землевласників в Черкаській області, представник Північного офісу Держаудитслужби та Головного управління Державної фіскальної інспекції України в Черкаській області.

На засіданні розглянули документи 27 фермерських господарств на суму 12,6 млн грн.

Як повідомляє директор Департаменту АПР Ігор Колодка, цьогоріч із Державного бюджету України на цю програму виділили 10,3 млн грн для фінансової підтримки фермерів Черкащини, а торік – лише 2 млн грн.

Зазначимо, реєстр із претендентами, затверджений конкурсною комісією, направили до головної комісії Українського державного фонду підтримки фермерських господарств для подальшого розгляду та надання фінансової підтримки.

Черкаське відділення Українського державного фонду підтримки фермерських господарств і надалі приймає документи на державну фінансову субсидію для новостворених фермерських господарств та для діючих фермерських господарств, які працюють більше 3 років.

Від admin

Коментарі закриті.