Вчасно відреагувати на потреби роботодавців – головна мета фахівців служби зайнятості. Залученню роботодавців до співпраці передує активна інформаційно-роз’яснювальна робота про можливості служби зайнятості щодо підвищення якості та рівня комунікації з роботодавцями, шляхом впровадження сучасних телекомунікаційних технологій, пише Економіка сьогодення.

У результаті тісної співпраці з початку 2019 року 136 роботодавців подали інформацію до Жашківської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості про наявність 714 актуальних вакансій.

«На цей час все частіше роботодавці району активно використовують в своїй роботі сервіс «Електронний кабінет роботодавця», який дозволяє:  подати звітність до філії в режимі онлайн, переглянути стан укомплектування заявлених вакансій, відстежити кількість направлень претендентів на роботу та багато іншого.  Через  електронний сервіс з початку року надійшло 40 вакансій та здійснено заповнення анкет на предмет прогнозованої потреби в працівниках на 2020 рік», – відзначає директор районної філії Марія Штунь.

Серед підприємств, які використовують сервіси служби зайнятості, можна назвати: ТОВ «Єдність», ТОВ «Відродження», ТОВ «Жашків-райагробуд», Жашківська спеціалізована школа № 1, Відділ освіти Соколівської сільської ради та інші.

Уже як півтора року працює «Електронний кабінет роботодавця». На цей час у районній філії створено 159 електронних кабінетів роботодавця, з них в цьому році – 100 кабінетів, повідомили у Жашківській районній філії ОЦЗ.

Від admin

Коментарі закриті.