Сьогодні під час засідання виконавчого комітету директор КП «Черкаситеплокомуненерго» Павло Карась застеріг, що нині у багатоквартирних будинках, які раніше обслуговували СУБи, а зараз – за результатами конкурсу –  приватна компанія, взагалі не здійснюється належні роботи

з підготовки житлового фонду до опалювального сезону. Мова, зокрема, йде про промивку внутрішньобудинкових мереж, без чого якісно і своєчасно подати теплоносій в оселі містян практично неможливо, пише Економіка сьогодення.

Хоча  відповідна робота має здійснюватись саме у літні місяці, одночасно з проведенням гідравлічних випробовувань теплопостачальними організаціями міста. Таким чином здійснюється все необхідне, аби з початком холодів місто могло оперативно розпочати опалювальний сезон  і житлові будинки (запірна арматура, внутрішні мережі) були повністю готові до подачі тепла у квартири.

Висловив занепокоєння з цього приводу і присутній на засіданні голова правління ПрАТ «Черкаське хімволокно» Віктор Олексенко,  підтвердивши, що з новим управителем багатоквартирних будинків та їх підприємством відсутні угоди на обслуговування і співпрацю.
У свою чергу – міський голова Анатолій Бондаренко доручив заступнику міського голови Людмилі Бордунос (вона ж куратор галузі ЖКГ) та в. о. директора департаменту ЖКК Юрію Панченку терміново провести розширену нараду з цього приводу за участю керівництва теплопостачальних підприємств міста, нового управителя будинків та всіх відповідних структур. Після чого – негайно доповісти про шляхи вирішення  вищезазначеної ситуації.
Готуватись до опалювального сезону треба зараз, а не коли випаде сніг. Люди прагнуть бачити результат і ми, як міська влада, маємо зробити все належне, аби взимку черкасці були з теплом”, – наголосив Анатолій Бондаренко.

 

Від admin

Коментарі закриті.