Можливості щодо запровадження в Черкасах сучасних технологій у сферах надання муніципальних послуг, документообігу, роботи громадського транспорту, системи загальноміського оповіщення, відеоспостереження тощо розглянули 

учасники спільної наради під головуванням заступника міського голови Ігоря Волошина з представниками мобільного оператора України ТОВ lifecell, LLC, пише Економіка сьогодення.

Серед гостей в обговоренні взяли участь: головний виконавчий директор Ісмет Ясиджи, директор з продажу та відносин з клієнтами Артур Аревшатян, начальник департаменту великого бізнесу Сергій Мамонтов та менеджер з рішень для державного сектору Віталій Кудринський.

Від імені міської влади та особисто міського голови Анатолія Бондаренка, Ігор Волошин  подякував шановним гостям за візит та ділову пропозицію щодо покращення якості ряду послуг, які забезпечують повноцінне функціонування та життєдіяльність міста.

“Сучасні технології сьогодні є не забаганкою, а вимогою часу, аби, дійсно, наші громадяни мали змогу користуватись якісним рівнем сервісу у різних сферах свого життя. І завданням міської влади є всебічно сприяти цьому. Черкасці та гості нашого міста гідні найкращого”, – наголосив Ігор Володимирович.

Директор департаменту економіки та розвитку Черкаської міської ради Ірина Удод зауважила, що в ході такої ознайомчої зустрічі були окреслені можливі напрямки співпраці. У підсумку сторони домовились продовжити діалог.

 

Від admin

Коментарі закриті.