За повідомленням Національного банку України, згідно з результатами першого кварталу 2019 року частка безготівкових розрахунків за обсягом операцій з платіжними картками сягнула 50%. Це на 5 відсоткових пунктів більше, порівнюючи з підсумками 2018 року, пише Економіка сьогодення.

Сьогодні  найбільш розповсюдженим  і зручним способом оплати  товарів та послуг виступають  банківські платіжні картки. Вони  є простими й надійними у користуванні,  і до того ж приносять додатковий дохід власнику  у вигляді відсотків на залишок коштів.

Картки  ПриватБанку  є найбільш розповсюдженими  на території Черкаської області й наразі їх кількість становить понад 600 тисяч штук.

Найбільш   популярними  серед карток ПриватБанку є  кредитна картка “Універсальна”  та дебетова “Картка для виплат”. Кредитна  картка дає змогу клієнту здійснювати платежі  за товари й послуги, і отримувати готівку не тільки  за рахунок власних коштів, а й за рахунок кредиту, наданого  банком. Картку “Універсальну”  від  ПриватБанку  можна безкоштовно   оформити за 15 хвилин  у будь-­якому відділенні ПриватБанку,  або заказати онлайн через сайт privatbank.ua та ще й отримати  гарантований дохід  у розмірі 7% річних  на залишок власних коштів  понад 100 грн. Кредитний ліміт до 75 000 тисяч та пільговий період  безкоштовного користування кредитними грошима – до 55 днів, робить її незамінним помічником у житті черкащан.

Дебетова  картка виглядає  абсолютно так само,  як і кредитна, але вона  закріплена за банківським рахунком  клієнта і, по суті, виконує роль електронного  гаманця. Дебетова “Картка для  виплат”   призначена  для зарахування  зарплат, пенсій, авансів,  стипендій, усіх видів соціальних допомог, а також грошових переказів від родичів та ділових партнерів. Картка для виплат має ряд переваг: зняття готівки  в будь­-якому банку і банкоматі на території України без комісії, оплата покупок та послуг без комісій, оплати комунальних послуг у Приват24 та терміналах  самообслуговування, безпечні купівлі товарів через Інтернет, бронювання квитків, бронювання готелів тощо, переказ коштів на інші картки, покупки за кордоном, при  яких конвертація у валюту країни здійснюється за готівковим комерційним курсом, що діє у відділеннях ПриватБанку на день купівлі.

Більше того, власники карток ПриватБанку є учасниками програми лояльності “Бонус Плюс” та отримують до 20% бонусів від купівель. Накопичені бонуси клієнти витрачають у мережі партнерів даної програми. У Черкаській області таких партнерів налічується понад 1 300, їх перелік можна дізнатися за посиланням bonus.privatbank.ua.

Черкасці говорять: як копійка ведеться, то й добре живеться. Тож, безготівковий розрахунок черкащанам у поміч. А якщо закінчився строк дії картки чи взагалі її не має, то оформлення карток можливе у будь-якому відділенні ПриватБанку за кілька хвилин (при наявності паспорту та ІПН коду). Тут черкащанам безкоштовно допоможуть у відкритті будь-яких карток – кредитних, валютних чи карток для соціальних виплат.

ПриватБанк на Черкащині має розгалужену мережу банкоматів та терміналів самообслуговування, у яких клієнти можуть самостійно отримати практично всі основні банківські послуги. Обладнання можна знайти у найвіддаленіших районах та селищах. В області безперебійно працюють 242 банкомати та 363 термінали, повідомляє PR-менеджер ПриватБанкуЧеркаського та Вінницького регіонів Наталія Макаренко .

 

Від admin

Коментарі закриті.