Смілянський міськрайонний  центр зайнятості повідомляє власників малого та середнього бізнесу про можливість подати заявку на участь у гранті від програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (скорочено-КЕУ). Програма реалізується компанією «Кімонікс Інтернешнл Інк.». Дедлайн – 29 лютого 2020 року, пише Економіка сьогодення.

Це Програма національного масштабу. Це означає, що заявки приймаються з усіх регіонів України.

КЕУ надає гранти, які слугуватимуть виконанню одного з наступних завдань:

  • збільшення обсягу інвестиційв українські МСП;
  • збільшення обсягів продажів МСП;
  • створення постійних робочих місцьу відповідному секторі;
  • та/або покращення доступу до фінансових можливостейдля МСП.

КЕУ зорієнтована на роботу в галузях ІТ-послуг та виробництва меблів. Однак, Програма відкрита для грантових заявок від інших галузей економіки.

Гранти надаються відповідно до правил USAID та Уряду США. Вони регулюються контрактами та внутрішніми процедурами управління.

Не мають права на отримання цього гранту державні установи, в тому числі організації з участю державного капіталу та квазідержавні організації, визначені в ADS 302.3.3.

Середній час між подачею заявки та отриманням грандової допомоги становить два місяці. Розгляд деяких заявок може тривати довше, в залежності від складності запропонованої діяльності.

Грандові спеціалісти КЕУ допомогають завяникам в режимі електронного листування: APS001@CEPUkraine.org.

Програмний запит на цей рік та форму концепції грантового проекту у форматі Word знаходиться тут.

Співробітники Програми та Кімонікс не можуть вимагати, а заявникам заборонено пропонувати будь-які гроші, гонорар, комісію, кредит, подарунок, подяку, цінні речі або компенсацію за отримання переваг або за неналежне прихильне ставлення у процесі надання грантів в рамках програмного запиту.

Про будь-які неналежні вимоги повідомляйте Керівнику Програми або на адресу: BusinessConduct@chemonics.com.

Від admin

Коментарі закриті.