Від ідеї до бізнесу. Відкрито набір молоді на програму “Skills Lab: власна справа” у Черкасах! Про це Економіка сьогодення повідомили у Черкаському обласному молодіжному центрі.

Мрієте створити власний успішний бізнес, але не знаєте з чого почати? Вже розвиваєте власну справу, але не вистачає досвіду, щоб перетворити її на прибутковий бізнес? Тоді ця програма для вас!

CSR Centre, Ukraine, експертна організація Центр “Розвиток КСВ”, Фонд Народонаселення ООН в Україні – UNFPA Ukraine за підтримки Міністерство України у справах сім’ї, молоді та спорту та Молодіжний Центр оголошують старт програми “Skills Lab: власна справа”, яка допоможе перетворити ваші ідеї та вміння у реальний бізнес всього за один місяць!

Участь у програмі безкоштовна, реєстрація триває до 20 червня за посиланням –

https://docs.google.com/…/1FAIpQLSfSu0tcCo8XTjnjJr…/viewform

“Skills lab: власна справа”- це тренінгова програма, розроблена для розвитку та вдосконалення навичок, які є необхідними для успішної реалізації бізнесу. У минулому році понад 150 хлопців та дівчат з 5-ти міст України стали випускниками програми та відкрили власну справу.

Протягом навчання, учасники та учасниці дізнаються про особливості запуску власного бізнесу, правові та фінансові питання при створенні підприємницької діяльності, основи написання успішного бізнес-плану, навчаться формувати успішну маркетингову стратегію та презентувати свій продукт.

Для кого?

Програма Skills Lab для молоді 16-35 років: студентів та випускників училищ, коледжів та університетів, які проживають у Черкасах та Черкаській області та готові

започаткувати власну справу.

Тривалість та формат

Навчання триватиме з 25 червня до 25 липня по вівторках та четвергах з 15:00-19:00 і включатиме відкриття, 6 тренінгових модулів по 4 години та підсумкову презентацію бізнес-планів учасників.

У разі виникнення будь-яких питань, звертайтеся до Elena Kudryavtseva (098)526 79 43, actioelen@gmail.com

Твоя власна справа чекає перших кроків!

Від admin

Коментарі закриті.