Днями, фахівцями Звенигородської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості організовано ярмарок вакансій на замовлення cільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Агрофірма «Агрорось» та приватного підприємця Василя Крутя, пише Економіка сьогодення. 

11 безробітних громадян запрошували працювати на роботу трактористами-машиністами сільськогосподарського виробництва та охоронниками.

Начальник відділу взаємодії з роботодавцями Оксана Шпунт детально розповіла про співпрацю з роботодавцями, звернувши увагу на можливість проходження навчання і підвищення кваліфікації під конкретне замовлення підприємства.

«Наша агрофірма займається виробництвом і реалізацією високопродуктивного посівного матеріалу зарубіжної і вітчизняної селекції, постачанням оригінальних засобів захисту рослин виробництва провідних компаній світу і всіх видів мінеральних добрив для позакореневого підживлення по всій території України», – відзначив керуючий Тарасівським відділенням Микола Яцун під час презентації підприємства.

Василь Круть, який забезпечує охорону СТОВ «АФ «Агрорось» наголосив, що шукає відповідальних працівників, які забезпечать належну охорону об’єктів агрофірми.

Дізнавшись про вимоги до претендентів, умови праці та перспективи професійного росту, 2 осіб зацікавилися пропозиціями роботодавців та отримали направлення на працевлаштування, інформють у Звенигородській районній філії ОЦЗ.

Від admin

Коментарі закриті.