Черкаське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України у діях комунального підприємства виявило ознаки вчинення порушення законодавства про захист економічної конкуренції, пише Економіка сьогодення.

Територіальним відділенням розглянуто колективну заяву надавачів послуг з вивезення рідких побутових відходів у м.Сміла щодо встановлення комунальним підприємством «ВодГео»  завищеної вартості послуг з прийняття та очищення рідких побутових відходів.

За результатами  проведеного дослідження встановлено, що вартість послуг з прийняття  та  очищення   рідких   побутових   відходів   (стічних   вод  із  вигрібної  ями  асенізаційною  машиною)   є необґрунтовано завищеною.

У зв’язку з цим, адміністративна колегія територіального відділення надала Підприємству обов’язкові для розгляду рекомендації.

На виконання рекомендацій адміністративної колегії обласного територіального відділення комунальне підприємство «ВодГео»  припинило порушення законодавства про захист економічної конкуренції розрахувавши  економічно обґрунтовану вартість послуг з прийняття та очищення рідких побутових відходів  (стічних вод) для перевізників, які завозять ці відходи на зливальну станцію підприємства.

Внаслідок припинення порушення вартість зазначених послуг знижено, повідомили в Черкаському обласному територіальному відділенні Антимонопольного комітету.

Від admin

Коментарі закриті.